Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wrocław 63 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) Wiejska 2


PNA placówki: 52-412
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
Ulica: Wiejska 2
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Fabryczna) | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Wrocław (Wrocław-Fabryczna) oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Wrocław (Wrocław-Fabryczna) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Wrocław (Wrocław-Fabryczna) są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Fabryczna) jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Fabryczna) trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Wrocław (Wrocław-Fabryczna) jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 290

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 13:03:00

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy