Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska PP PP-Wrocław D101 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) Ibn Siny Awicenny 21


PNA placówki: 50-900
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
Ulica: Ibn Siny Awicenny 21
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Wrocław (Wrocław-Fabryczna). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska w miejscowości Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Placówka w mieście Wrocław (Wrocław-Fabryczna) świadczy takie usługi jak doręczanie listów, przesyłek oraz paczek na terenie całej Polski, aby sprawdzić listę placówek pocztowych, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl gdzie zostały zamieszczone wszystkie lokalizacje.

Godziny otwarcia poczty Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Godziny otwarcia placówki dostosowane są do potrzeb klientów, w zależności od dni, godzinę te mogą się różnic od siebie, szczególnie w okresach świątecznych. Wiele z tych informacji można sprawdzić na stronie poczta-polska.info.pl. Aktualne dane na temat godzin otwarcia poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Fabryczna) pomogą sprawniej zrealizować formalności związane z nadawaniem paczek i listów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Fabryczna) daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 4082

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 22:44:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy