Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wrocław 10 Wrocław (Wrocław-Psie Pole) Bolesława Krzywoustego 325


PNA placówki: 51-311
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Psie Pole)
Ulica: Bolesława Krzywoustego 325
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Wrocław (Wrocław-Psie Pole). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Psie Pole) to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Wrocław (Wrocław-Psie Pole) pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Wrocław (Wrocław-Psie Pole) jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Wrocław (Wrocław-Psie Pole) mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Monitoring Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Wrocław (Wrocław-Psie Pole) jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 330

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 17:35:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy