Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wrocław Wrocław (Wrocław-Fabryczna) Zemska 29A/1


PNA placówki: 54-433
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
Ulica: Zemska 29A/1
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Wrocław (Wrocław-Fabryczna). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Placówka pocztowa na terenie miasta Wrocław (Wrocław-Fabryczna) zapewnia świadczenie usług doręczania przesyłek, listów i paczek na terenie całego kraju. Klient może również wysłać list z nadanym priorytetem lub poprzez kuriera.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej

Placówki pocztowe posiadają dogodne i elastyczne godziny pracy, aby zapewnić klientom możliwe jak najłatwiejsze i wygodne korzystanie z usług pocztowych. Przed odwiedzeniem placówki warto sprawdzić godziny otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Chcesz nadać przesyłkę w Wrocław (Wrocław-Fabryczna) bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Wrocław (Wrocław-Fabryczna). Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Wrocław (Wrocław-Fabryczna) daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 289

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 19:39:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy