Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Cieszyn Bielska 11


PNA placówki: 43-400
Miejscowość: Cieszyn
Ulica: Bielska 11
Gmina: Cieszyn
Powiat: cieszyński
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Cieszyn. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Cieszyn usługi

W budynku poczty Cieszyn możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Cieszyn zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Cieszyn, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Cieszyn obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Cieszyn godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Cieszyn możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Cieszyn są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Cieszyn daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 925

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 08:35:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy