Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Zebrzydowice ks. Antoniego Janusza 6


PNA placówki: 43-410
Miejscowość: Zebrzydowice
Ulica: ks. Antoniego Janusza 6
Gmina: Zebrzydowice
Powiat: cieszyński
Województwo: śląskie

Jeśli mieszkasz w Zebrzydowice, skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Zebrzydowice

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Zebrzydowice. Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Zebrzydowice godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Zebrzydowice godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Zebrzydowice działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Zebrzydowice mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Zebrzydowice przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Zebrzydowice do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 282

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 04:21:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy