Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Zielona Góra 2 Racula-Głogowska 103


PNA placówki: 66-004
Miejscowość: Zielona Góra
Ulica: Racula-Głogowska 103
Gmina: Zielona Góra
Powiat: Zielona Góra
Województwo: lubuskie

Poczta Polska Zielona Góra – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Zielona Góra

Usługi Poczty Polskiej w mieście Zielona Góra

Poczta Polska w mieście Zielona Góra jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Zielona Góra stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Zielona Góra to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Zielona Góra jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Zielona Góra godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Zielona Góra działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Zielona Góra mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Zielona Góra, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Zielona Góra dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Zielona Góra potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Zielona Góra znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Zielona Góra

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Zielona Góra może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Zielona Góra.


Liczba wyświetleń: 308

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 13:13:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy