Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska POL Region Dystrybucji Bydgoszcz Lisi Ogon Pocztowa 12


PNA placówki: 85-900
Miejscowość: Lisi Ogon
Ulica: Pocztowa 12
Gmina: Białe Błota
Powiat: bydgoski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Lisi Ogon. Godziny otwarcia placówki w Lisi Ogon i dane adresowe.

Poczta Polska Lisi Ogon usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Lisi Ogon uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Lisi Ogon zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Lisi Ogon Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Lisi Ogon działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Lisi Ogon godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Lisi Ogonpotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Lisi Ogon udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 1656

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 21:41:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy