Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Dąbrowa Chełmińska Bydgoska 50a


PNA placówki: 86-070
Miejscowość: Dąbrowa Chełmińska
Ulica: Bydgoska 50a
Gmina: Dąbrowa Chełmińska
Powiat: bydgoski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Dąbrowa Chełmińska oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Dąbrowa Chełmińska.

Poczta Dąbrowa Chełmińska oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Dąbrowa Chełmińska oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Dąbrowa Chełmińska twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Dąbrowa Chełmińska oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Dąbrowa Chełmińska to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Dąbrowa Chełmińska

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Dąbrowa Chełmińska są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Dąbrowa Chełmińska, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Dąbrowa Chełmińska mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Dąbrowa Chełmińska trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Dąbrowa Chełmińska do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 441

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 11:40:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy