Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska PP Bydgoszcz C102 Lisi Ogon Pocztowa 12


PNA placówki: 85-900
Miejscowość: Lisi Ogon
Ulica: Pocztowa 12
Gmina: Białe Błota
Powiat: bydgoski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Lisi Ogon. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska w miejscowości Lisi Ogon

Placówka w mieście Lisi Ogon świadczy takie usługi jak doręczanie listów, przesyłek oraz paczek na terenie całej Polski, aby sprawdzić listę placówek pocztowych, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl gdzie zostały zamieszczone wszystkie lokalizacje.

Godziny otwarcia poczty Lisi Ogon

Godziny otwarcia placówki dostosowane są do potrzeb klientów, w zależności od dni, godzinę te mogą się różnic od siebie, szczególnie w okresach świątecznych. Wiele z tych informacji można sprawdzić na stronie poczta-polska.info.pl. Aktualne dane na temat godzin otwarcia poczty w mieście Lisi Ogon pomogą sprawniej zrealizować formalności związane z nadawaniem paczek i listów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Lisi Ogon monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Lisi Ogon daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Lisi Ogon podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 10686

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 22:26:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy