Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Solec Kujawski 1 Unii Europejskiej 4


PNA placówki: 86-050
Miejscowość: Solec Kujawski
Ulica: Unii Europejskiej 4
Gmina: Solec Kujawski
Powiat: bydgoski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Solec Kujawski - zawsze w twoim zasięgu. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz dostępne usługi.

Poczta Solec Kujawski – dostępne usługi

Poczta w miejscowości Solec Kujawski oferuje klientowi usługi takie jak możliwość nadania listu, przesyłki i paczki. Mamy więc pewność, że obsługa Poczty Polskiej w mieście Solec Kujawski zagwarantuje nam najszybsze i najbezpieczniejsze dostarczenie zawartości. Istnieje również zakupu materiałów papierniczych, książek czy najnowszych wydań prasy.

Poczta Solec Kujawski godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Solec Kujawski są ustalane tak, aby jak najlepiej spełniać potrzeby mieszkańców tej miejscowości. Zazwyczaj placówki pocztowe są otwarte od poniedziałku do piątku w stałych godzinach. Dodatkowo należy wiedzieć, że Poczta Polska Solec Kujawski godziny otwarcia w soboty ustaliła indywidualnie. Istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z placówką pocztową w miejscowości [miasto] w celu weryfikacji danych na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Solec Kujawski daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 566

Ostatnio przeglądane: 2024-04-23 20:41:24

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy