Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Dział Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Ełku Fryderyka Chopina 1


PNA placówki: 19-300
Miejscowość: Ełk
Ulica: Fryderyka Chopina 1
Gmina: Ełk
Powiat: ełcki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Ełk. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Ełk – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Ełk oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Ełk gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Ełk Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Ełk są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Ełk jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Ełk przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Ełk

Chcesz nadać przesyłkę w Ełk bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Ełk. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Ełk

Poczta na terenie miasta Ełk daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Ełku, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 315

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 17:47:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy