Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Wydział Terenowy Transportu Częstochowa Źródlana 6


PNA placówki: 42-200
Miejscowość: Częstochowa
Ulica: Źródlana 6
Gmina: Częstochowa
Powiat: Częstochowa
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Częstochowa | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Częstochowa

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Częstochowa oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Częstochowa zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Częstochowa godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Częstochowa są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Częstochowa jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Częstochowa wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 340

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:55:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy