Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Częstochowa 24 Roweckiego-Grota 12/44


PNA placówki: 42-227
Miejscowość: Częstochowa
Ulica: Roweckiego-Grota 12/44
Gmina: Częstochowa
Powiat: Częstochowa
Województwo: śląskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Częstochowa oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Częstochowa.

Poczta Częstochowa oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Częstochowa oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Częstochowa twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Częstochowa oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Częstochowa to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Częstochowa

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Częstochowa są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Częstochowa, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Częstochowa mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Częstochowa powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Częstochowa jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 459

Ostatnio przeglądane: 2024-07-22 02:43:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy