Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Częstochowa 24 Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6


PNA placówki: 42-224
Miejscowość: Częstochowa
Ulica: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6
Gmina: Częstochowa
Powiat: Częstochowa
Województwo: śląskie

Poczta Polska Częstochowa – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Częstochowa

Usługi Poczty Polskiej w mieście Częstochowa

Poczta Polska w mieście Częstochowa jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Częstochowa stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Częstochowa to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Częstochowa jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Częstochowa godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Częstochowa działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Częstochowa mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Częstochowa, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Częstochowa daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 1486

Ostatnio przeglądane: 2024-07-13 09:23:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy