Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Częstochowa 1 Wręczycka 20


PNA placówki: 42-210
Miejscowość: Częstochowa
Ulica: Wręczycka 20
Gmina: Częstochowa
Powiat: Częstochowa
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Częstochowa. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Częstochowa usługi

W budynku poczty Częstochowa możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Częstochowa zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Częstochowa, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Częstochowa obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Częstochowa godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Częstochowa możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Częstochowa są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Częstochowa powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Częstochowa

Poczta Polska w miejscowości Częstochowa daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Częstochowa za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 665

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 14:09:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy