Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Częstochowa 7 Aleja Pokoju 7


PNA placówki: 42-207
Miejscowość: Częstochowa
Ulica: Aleja Pokoju 7
Gmina: Częstochowa
Powiat: Częstochowa
Województwo: śląskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Częstochowa. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Częstochowa

Poczta mieszcząca się w miejscowości Częstochowa daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Częstochowa jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Częstochowa godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Częstochowa są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Częstochowa godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Częstochowa bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Częstochowa. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Częstochowa

Poczta w miejscowości Częstochowa umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 1491

Ostatnio przeglądane: 2024-06-21 08:36:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy