Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Częstochowa 17 ks. Jerzego Popiełuszki 10/12


PNA placówki: 42-205
Miejscowość: Częstochowa
Ulica: ks. Jerzego Popiełuszki 10/12
Gmina: Częstochowa
Powiat: Częstochowa
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Częstochowa. Godziny otwarcia placówki w Częstochowa i dane adresowe.

Poczta Polska Częstochowa usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Częstochowa uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Częstochowa zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Częstochowa Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Częstochowa działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Częstochowa godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 496

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 21:37:33

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy