Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Dąbrowa Górnicza 1 Majakowskiego 24


PNA placówki: 41-300
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Ulica: Majakowskiego 24
Gmina: Dąbrowa Górnicza
Powiat: Dąbrowa Górnicza
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Dąbrowa Górnicza. Godziny otwarcia placówki w Dąbrowa Górnicza i dane adresowe.

Poczta Polska Dąbrowa Górnicza usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Dąbrowa Górnicza uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Dąbrowa Górnicza zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Dąbrowa Górnicza Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Dąbrowa Górnicza działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Dąbrowa Górnicza godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Dąbrowa Górnicza bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Dąbrowa Górnicza. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 635

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 11:32:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy