Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Dąbrowa Górnicza 11 Pocztowa 3


PNA placówki: 42-520
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Ulica: Pocztowa 3
Gmina: Dąbrowa Górnicza
Powiat: Dąbrowa Górnicza
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Dąbrowa Górnicza. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Dąbrowa Górnicza – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Dąbrowa Górnicza oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Dąbrowa Górnicza gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Dąbrowa Górnicza Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Dąbrowa Górnicza są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Dąbrowa Górnicza jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Dąbrowa Górnicza przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Dąbrowa Górnicza

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Dąbrowa Górnicza daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 990

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 18:44:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy