Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Gdańsk 16 Gronostajowa 4


PNA placówki: 80-190
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Gronostajowa 4
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Gdańsk | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Gdańsk

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Gdańsk oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Gdańsk zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Gdańsk godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Gdańsk są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Gdańsk jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Gdańsk trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 1047

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 13:26:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy