Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gdańsk 53 Szczecińska 2/2


PNA placówki: 80-326
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Szczecińska 2/2
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Gdańsk. Godziny otwarcia placówki w Gdańsk i dane adresowe.

Poczta Polska Gdańsk usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Gdańsk uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Gdańsk zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Gdańsk Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Gdańsk działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Gdańsk godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Gdańsk powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Gdańsk

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Gdańsk może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Gdańsk.


Liczba wyświetleń: 625

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 02:39:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy