Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Grajewo 1 Ełcka 16


PNA placówki: 19-200
Miejscowość: Grajewo
Ulica: Ełcka 16
Gmina: Grajewo
Powiat: grajewski
Województwo: podlaskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Grajewo oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Grajewo.

Poczta Grajewo oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Grajewo oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Grajewo twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Grajewo oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Grajewo to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Grajewo

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Grajewo są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Grajewo, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Grajewo mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Grajewo można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 368

Ostatnio przeglądane: 2024-07-22 02:28:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy