Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Klimaszewnica 58


PNA placówki: 19-213
Miejscowość: Klimaszewnica 58
Gmina: Radziłów
Powiat: grajewski
Województwo: podlaskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Klimaszewnica oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Klimaszewnica.

Poczta Klimaszewnica oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Klimaszewnica oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Klimaszewnica twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Klimaszewnica oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Klimaszewnica to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Klimaszewnica

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Klimaszewnica są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Klimaszewnica, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Klimaszewnica mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Klimaszewnica

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Klimaszewnica jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 265

Ostatnio przeglądane: 2024-05-23 23:05:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy