Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Mścichy 24


PNA placówki: 19-214
Miejscowość: Mścichy 24
Gmina: Radziłów
Powiat: grajewski
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Mścichy. Godziny otwarcia placówki w Mścichy i dane adresowe.

Poczta Polska Mścichy usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Mścichy uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Mścichy zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Mścichy Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Mścichy działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Mścichy godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 235

Ostatnio przeglądane: 2024-04-09 17:59:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy