Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Koszarówka Białostocka 4


PNA placówki: 19-201
Miejscowość: Koszarówka
Ulica: Białostocka 4
Gmina: Grajewo
Powiat: grajewski
Województwo: podlaskie

Poczta Polska Koszarówka – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Koszarówka

Usługi Poczty Polskiej w mieście Koszarówka

Poczta Polska w mieście Koszarówka jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Koszarówka stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Koszarówka to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Koszarówka jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Koszarówka godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Koszarówka działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Koszarówka mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Koszarówka, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Koszarówka

Poczta Polska Koszarówka umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Koszarówka na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 261

Ostatnio przeglądane: 2024-04-21 04:49:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy