Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Rajgród Warszawska 56


PNA placówki: 19-207
Miejscowość: Rajgród
Ulica: Warszawska 56
Gmina: Rajgród
Powiat: grajewski
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Rajgród - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Rajgród Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Rajgród. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Rajgród godziny otwarcia

Poczta Polska Rajgród działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Rajgród w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Rajgród może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Rajgród godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Rajgród trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Rajgród udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 203

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 17:21:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy