Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Iłów k. Sochaczewa Rynek Staromiejski Pl. 25


PNA placówki: 96-520
Miejscowość: Iłów
Ulica: Rynek Staromiejski Pl. 25
Gmina: Iłów
Powiat: sochaczewski
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Iłów | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Iłów

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Iłów oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Iłów zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Iłów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Iłów są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Iłów jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi – poczta Iłów

Poczta w mieście Iłów udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Iłów, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 322

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 01:49:05

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy