Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Sochaczew Fryderyka Chopina 101 a


PNA placówki: 96-500
Miejscowość: Sochaczew
Ulica: Fryderyka Chopina 101 a
Gmina: Sochaczew
Powiat: sochaczewski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Sochaczew. Godziny otwarcia placówki w Sochaczew i dane adresowe.

Poczta Polska Sochaczew usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Sochaczew uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Sochaczew zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Sochaczew Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Sochaczew działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Sochaczew godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Sochaczew

Poczta w miejscowości Sochaczew umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 210

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 00:20:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy