Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sochaczew 1 Nowa Sucha 50


PNA placówki: 96-513
Miejscowość: Nowa Sucha 50
Gmina: Nowa Sucha
Powiat: sochaczewski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska Nowa Sucha – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Nowa Sucha

Usługi Poczty Polskiej w mieście Nowa Sucha

Poczta Polska w mieście Nowa Sucha jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Nowa Sucha stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Nowa Sucha to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Nowa Sucha jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Nowa Sucha godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Nowa Sucha działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Nowa Sucha mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Nowa Sucha, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Nowa Sucha

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 435

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 11:17:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy