Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Jaćmierz Rynek 31


PNA placówki: 38-530
Miejscowość: Jaćmierz
Ulica: Rynek 31
Gmina: Zarszyn
Powiat: sanocki
Województwo: podkarpackie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Jaćmierz. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Jaćmierz

Poczta Polska punkt Jaćmierz udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Jaćmierz umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Jaćmierz godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Jaćmierz zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Jaćmierz we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Jaćmierz godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Jaćmierz można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 199

Ostatnio przeglądane: 2024-05-26 13:26:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy