Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sanok 1 Robotnicza 19


PNA placówki: 38-512
Miejscowość: Sanok
Ulica: Robotnicza 19
Gmina: Sanok
Powiat: sanocki
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Sanok. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Sanok usługi

W budynku poczty Sanok możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Sanok zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Sanok, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Sanok obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Sanok godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Sanok możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Sanok są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Sanok

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Sanok. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 268

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 22:39:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy