Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Sanok 3 Romualda Traugutta 9


PNA placówki: 38-501
Miejscowość: Sanok
Ulica: Romualda Traugutta 9
Gmina: Sanok
Powiat: sanocki
Województwo: podkarpackie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Sanok | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Sanok

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Sanok oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Sanok zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Sanok godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Sanok są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Sanok jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Sanok

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Sanok jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 434

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 13:57:49

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy