Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sanok 1 Bukowsko 354


PNA placówki: 38-506
Miejscowość: Bukowsko 354
Gmina: Bukowsko
Powiat: sanocki
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Bukowsko. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Bukowsko usługi

W budynku poczty Bukowsko możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Bukowsko zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Bukowsko, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Bukowsko obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Bukowsko godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Bukowsko możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Bukowsko są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Bukowsko wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Bukowsko

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Bukowsko może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Bukowsko.


Liczba wyświetleń: 260

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:59:17

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy