Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Nowotaniec 92


PNA placówki: 38-505
Miejscowość: Nowotaniec 92
Gmina: Bukowsko
Powiat: sanocki
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Nowotaniec. Godziny otwarcia placówki w Nowotaniec i dane adresowe.

Poczta Polska Nowotaniec usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Nowotaniec uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Nowotaniec zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Nowotaniec Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Nowotaniec działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Nowotaniec godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Nowotaniec

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Nowotaniec jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 334

Ostatnio przeglądane: 2024-07-13 04:58:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy