Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jastrzębie-Zdrój Niepodległości 232


PNA placówki: 44-335
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
Ulica: Niepodległości 232
Gmina: Jastrzębie-Zdrój
Powiat: Jastrzębie-Zdrój
Województwo: śląskie

Jeśli mieszkasz w Jastrzębie-Zdrój, skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Jastrzębie-Zdrój. Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Jastrzębie-Zdrój godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Jastrzębie-Zdrój mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Jastrzębie-Zdrój przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Jastrzębie-Zdrój jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 360

Ostatnio przeglądane: 2024-05-27 14:27:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy