Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Jastrzębie-Zdrój Opolska 26


PNA placówki: 44-335
Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
Ulica: Opolska 26
Gmina: Jastrzębie-Zdrój
Powiat: Jastrzębie-Zdrój
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Jastrzębie-Zdrój. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Jastrzębie-Zdrój usługi

W budynku poczty Jastrzębie-Zdrój możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Jastrzębie-Zdrój zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Jastrzębie-Zdrój, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Jastrzębie-Zdrój obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Jastrzębie-Zdrój godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Jastrzębie-Zdrój możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Jastrzębie-Zdrój są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 335

Ostatnio przeglądane: 2024-06-19 23:03:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy