Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kędzierzyn-Koźle Sławięcicka 46


PNA placówki: 47-230
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Ulica: Sławięcicka 46
Gmina: Kędzierzyn-Koźle
Powiat: kędzierzyńsko-kozielski
Województwo: opolskie

Poczta Polska w Kędzierzyn-Koźle. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kędzierzyn-Koźle usługi

W budynku poczty Kędzierzyn-Koźle możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Kędzierzyn-Koźle zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Kędzierzyn-Koźle, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Kędzierzyn-Koźle obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Kędzierzyn-Koźle godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Kędzierzyn-Koźle możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kędzierzyn-Koźle są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysłania listu

W celu przesłania listu z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej, konieczne będzie jego poprawne zaadresowanie. Należy określić imię i nazwisko odbiorcy, ulicę i numer mieszkania, a także kod pocztowy i miejscowość, do której ma trafić list. Jeżeli nie masz pewności, jaki kod pocztowy wpisać, serwis poczta-polska.info.pl umożliwia sprawdzenie kodu obowiązującego w danym regionie.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Kędzierzyn-Koźle daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 285

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:39:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy