Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kędzierzyn-Koźle 4 Doktora Judyma 2


PNA placówki: 47-220
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Ulica: Doktora Judyma 2
Gmina: Kędzierzyn-Koźle
Powiat: kędzierzyńsko-kozielski
Województwo: opolskie

Poczta Polska Kędzierzyn-Koźle – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Kędzierzyn-Koźle

Usługi Poczty Polskiej w mieście Kędzierzyn-Koźle

Poczta Polska w mieście Kędzierzyn-Koźle jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Kędzierzyn-Koźle stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Kędzierzyn-Koźle to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Kędzierzyn-Koźle jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Kędzierzyn-Koźle godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Kędzierzyn-Koźle działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Kędzierzyn-Koźle mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Kędzierzyn-Koźle, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 320

Ostatnio przeglądane: 2024-04-14 15:28:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy