Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Polska Cerekiew Pocztowa 4


PNA placówki: 47-260
Miejscowość: Polska Cerekiew
Ulica: Pocztowa 4
Gmina: Polska Cerekiew
Powiat: kędzierzyńsko-kozielski
Województwo: opolskie

Poczta Polska Polska Cerekiew – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Polska Cerekiew

Usługi Poczty Polskiej w mieście Polska Cerekiew

Poczta Polska w mieście Polska Cerekiew jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Polska Cerekiew stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Polska Cerekiew to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Polska Cerekiew jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Polska Cerekiew godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Polska Cerekiew działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Polska Cerekiew mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Polska Cerekiew, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Polska Cerekiew

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Polska Cerekiew można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 334

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:38:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy