Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Bielsko-Biała 1 Lipnicka 133


PNA placówki: 43-300
Miejscowość: Bielsko-Biała
Ulica: Lipnicka 133
Gmina: Bielsko-Biała
Powiat: Bielsko-Biała
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Bielsko-Biała | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Bielsko-Biała

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Bielsko-Biała oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Bielsko-Biała zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Bielsko-Biała godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Bielsko-Biała są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Bielsko-Biała jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 293

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 16:11:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy