Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kłodzko 1 Ołdrzychowice Kłodzkie Kłodzka 48


PNA placówki: 57-360
Miejscowość: Ołdrzychowice Kłodzkie
Ulica: Kłodzka 48
Gmina: Kłodzko
Powiat: kłodzki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Ołdrzychowice Kłodzkie to miejsce, gdzie możesz wysyłać i odbierać przesyłki. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Ołdrzychowice Kłodzkie

Dzięki usługom w punkcie poczty Ołdrzychowice Kłodzkie klienci mają możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. Więcej informacji dostępnych jest na stronie. Dodatkowo na poczcie można zrobić potrzebne zakupy, a także opłacić rachunki za prąd.

Poczta Polska Ołdrzychowice Kłodzkie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Ołdrzychowice Kłodzkie są ustalane indywidualnie, aby spełnić potrzeby klientów. Najczęściej są one tożsame od poniedziałku do piątku. Poczta Polska Ołdrzychowice Kłodzkie godziny otwarcia dostosowuje do lokalnych potrzeb. Z tego względu mogą się one różnić w zależności od miasta lub miejscowości. Aby uzyskać dokładne informacje o godzinach otwarcia poczty w mieście Ołdrzychowice Kłodzkie, zaleca się skontaktowanie się z placówką pocztową lub sprawdzenie informacji na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 328

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 15:31:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy