Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kołobrzeg 1 ks. Piotra Ściegiennego 4


PNA placówki: 78-103
Miejscowość: Kołobrzeg
Ulica: ks. Piotra Ściegiennego 4
Gmina: Kołobrzeg
Powiat: kołobrzeski
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska Kołobrzeg – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Kołobrzeg

Usługi Poczty Polskiej w mieście Kołobrzeg

Poczta Polska w mieście Kołobrzeg jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Kołobrzeg stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Kołobrzeg to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Kołobrzeg jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Kołobrzeg godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Kołobrzeg działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Kołobrzeg mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Kołobrzeg, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Kołobrzeg dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 73

Ostatnio przeglądane: 2023-05-26 03:54:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy