Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Siemyśl Ogrodowa 2


PNA placówki: 78-123
Miejscowość: Siemyśl
Ulica: Ogrodowa 2
Gmina: Siemyśl
Powiat: kołobrzeski
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska Siemyśl – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Siemyśl

Usługi Poczty Polskiej w mieście Siemyśl

Poczta Polska w mieście Siemyśl jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Siemyśl stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Siemyśl to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Siemyśl jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Siemyśl godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Siemyśl działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Siemyśl mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Siemyśl, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Siemyśl trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Siemyśl

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Siemyśl. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 248

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 08:25:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy