Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kołobrzeg 1 Tarnopolska 1


PNA placówki: 78-100
Miejscowość: Kołobrzeg
Ulica: Tarnopolska 1
Gmina: Kołobrzeg
Powiat: kołobrzeski
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Kołobrzeg. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kołobrzeg usługi

W budynku poczty Kołobrzeg możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Kołobrzeg zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Kołobrzeg, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Kołobrzeg obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Kołobrzeg godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Kołobrzeg możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kołobrzeg są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Kołobrzeg daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 278

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:39:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy