Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kostrzyn nad Odrą Sikorskiego 12


PNA placówki: 66-472
Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą
Ulica: Sikorskiego 12
Gmina: Kostrzyn nad Odrą
Powiat: gorzowski
Województwo: lubuskie

Jeśli mieszkasz w Kostrzyn nad Odrą, skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Kostrzyn nad Odrą

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Kostrzyn nad Odrą. Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kostrzyn nad Odrą godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Kostrzyn nad Odrą godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Kostrzyn nad Odrą działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Kostrzyn nad Odrą mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Kostrzyn nad Odrą przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Kostrzyn nad Odrą śledzenie przesyłek

Placówka poczty Kostrzyn nad Odrą umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Kostrzyn nad Odrą.


Liczba wyświetleń: 285

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:40:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy