Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Deszczno Lubuska 110


PNA placówki: 66-446
Miejscowość: Deszczno
Ulica: Lubuska 110
Gmina: Deszczno
Powiat: gorzowski
Województwo: lubuskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Deszczno | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Deszczno

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Deszczno oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Deszczno zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Deszczno godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Deszczno są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Deszczno jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Deszczno daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 333

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 01:54:15

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy