Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Lipki Wielkie Szosowa 89


PNA placówki: 66-431
Miejscowość: Lipki Wielkie
Ulica: Szosowa 89
Gmina: Santok
Powiat: gorzowski
Województwo: lubuskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Lipki Wielkie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Lipki Wielkie wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Lipki Wielkie daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Lipki Wielkie

Poczta Polska Lipki Wielkie jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Lipki Wielkie godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Lipki Wielkie w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Monitorowanie paczek Poczta Polska Lipki Wielkie

Poczta Polska Lipki Wielkie umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Lipki Wielkie na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 258

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:38:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy