Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kraków Kraków (Kraków-Śródmieście) Strzelców 23


PNA placówki: 31-422
Miejscowość: Kraków (Kraków-Śródmieście)
Ulica: Strzelców 23
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Kraków (Kraków-Śródmieście) - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Kraków (Kraków-Śródmieście).

Wszystkie świadczone usługi Poczta Kraków (Kraków-Śródmieście)

Za pomocą poczty Kraków (Kraków-Śródmieście) można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Kraków (Kraków-Śródmieście) zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Kraków (Kraków-Śródmieście)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Śródmieście) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Kraków (Kraków-Śródmieście) pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście) przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Monitoring Poczta Polska Kraków (Kraków-Śródmieście)

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Kraków (Kraków-Śródmieście) jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 364

Ostatnio przeglądane: 2024-06-19 18:33:24

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy