Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kraków 60 Kraków (Kraków-Nowa Huta) gen. Leopolda Okulickiego 51


PNA placówki: 31-643
Miejscowość: Kraków (Kraków-Nowa Huta)
Ulica: gen. Leopolda Okulickiego 51
Gmina: Kraków
Powiat: Kraków
Województwo: małopolskie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Kraków (Kraków-Nowa Huta) oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta) usługi

Placówki Poczty Polskiej umożliwiają między innymi odbieranie i nadawanie listów, paczek oraz przesyłek. Realizuje się także przekazy pieniężne na terenie kraju i za granicą. Istnieje również możliwość zakupienia materiałów papierniczych, takich jak koperty, znaczki czy też papier do pakowania.

Godziny pracy placówki pocztowej Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Placówka posiada godziny otwarcia przystosowane do lokalnego zapotrzebowania klientów. Istnieją jednak sytuacje, w których godziny pracy placówki mogą się zmienić, np. dni wolne od pracy. Przed udaniem się na pocztę warto zatem uzyskać niezbędne informacje o godzinach otwarcia Poczty Polskiej w najlepiej skontaktować się bezpośrednio z oddziałem bądź sprawdzić na portalu informacyjnym Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Kraków (Kraków-Nowa Huta) daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 420

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 07:36:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy